Wabo digitaal/Wabo proof

WaboDigitaal / WaboProof 2010

Op 22 april organiseert het Stadswerk Platform Omgevingsrecht met haar partners, het congres WaboDigitaal/WaboProof. BMC is mede-sponsor van deze dag en levert een bijdrage in de vorm van een workshop met als titel: 'Wabo en dienstverlening. Hebben wij een afspraak??' Het gaat hier om het maken van afspraken, het vastleggen daarvan en hoe je contact en contract in je dagelijks werk kunt gebruiken bij de uitvoering van de Wabo.

Met nog maar een paar maanden te gaan tot de invoering van de Wabo is dit de dag waarop u zich kunt laten informeren over de laatste stand van zaken. Het congres bestaat uit de gecombineerde onderdelen:

• WaboDigitaal informeert over ICT & procesgerichte onderwerpen en digitale Wabovraagstukken.

• WaboProof geeft concrete antwoorden en praktijkvoorbeelden waarmee de bezoekers na het congres direct aan de slag kunnen.

WaboDigitaal / WaboProof is het congres voor leidinggevenden, projectleiders, ICT-deskundigen, coördinatoren en senior medewerkers werkzaam op het gebied van informeren, vergunningverlenen en handhaven. Voor hen is dit congres dé dag om informatie uit te wisselen en van elkaar te leren.

Deze dag is bestemd voor zowel bedrijfsleven als overheden. Kom voor uitwisseling van kennis en ervaring naar WaboDigitaal / WaboProof!

22 april 2010, Theater aan de Parade, ’s-Hertogenbosch

Ga voor meer informatie en aanmelding naar: www.wabodigitaal-waboproof.nl

Wilt u meer informatie?

Bel 033 - 496 52 00

of mail naar info@bmc.nl

Klik hier voor het contactformulier